Koci hotel Kraków - ceny i standardy

Jaką ofertę ma koci hotel Kraków?

koci hotel Kraków

Zasłużony odpoczynek

Nasi pupile są najczęściej naszymi najlepszymi przyjaciółmi, chcemy dbać o nich nawet bardziej, niż o samego siebie. Nie tylko psy są członkami rodziny, koty również często nimi zostają. Kochamy je tak mocno, że nie chcemy dopuścić do żadnej złej rzeczy, która mogłaby się im stać. Potrzebujemy jednak odpoczynku w trakcie ciężkiego roku. Chcemy gdzieś wyjechać, czy to na wczasy, czy na dłuższy pobyt u rodziny. Nie zawsze możemy pozwolić sobie wówczas na to, aby nasz czworonożny przyjaciel wybrał się wraz z nami. Na pomoc przychodzi w takiej sytuacji koci hotel Kraków.

Wysoki standard dla Twojego pupila

Hotele takie zazwyczaj prowadzone są przez osoby, które całe swoje życie kochają koty i oddałyby im wszystko, nawet tym obcym. Właściciel może być pewien tego, że w takim miejscu ich zwierzątko będzie dobrze traktowane, z należytą miłością i szacunkiem. Kraków hotel dla kotów jest obiektem codziennie czyszczonym, dlatego kociaki będą przez okres rozłąki mieszkać w naprawdę dobrych warunkach.

Do kociego hotelu warto przywieźć wraz ze zwierzakiem jego ulubioną zabawkę, czy kocyk. Bowiem znajome zapachy i lubiana rzecz pozwolą szybciej przyzwyczaić mu się do nowego miejsca.

Formę opieki, wyżywienia oraz ważnych spraw względem kota, opiekunowie zawsze omawiają z właścicielem pupila. Hotel dla kotów Kraków zazwyczaj posiada salę wspólną do zabaw zwierzaków. Nie każdy z nich jednak dobrze odnajduje się w grupie. Dlatego niektóre koty spędzają dnie w wywietrzonej i zdezynfekowanej sali, niektóre zostają samotnie w pokoju i w ciągu dnia są doglądane. Są również koty, które lubią wychodzić na zewnątrz, dlatego hotele przygotowują zewnętrzne miejsca zamknięte, gdzie zwierzaki mogą w ciągu dnia się bawić lub wylegiwać. Są one oczywiście zabezpieczone, aby kotek, który nie zna terenu, nie zapuścił się w miejsce, z którego ciężko będzie mu wrócić do ośrodka.

Koci hotel Kraków i różne standardy pobytu zwierzęcia

Właściciel kota może zapłacić nieco większą cenę, aby jego pupil mógł podczas pobytu w hotelu znajdować się pod lepszą opieką i w lepszych warunkach. Co wchodzi w luksusowy pobyt zwierzaka w hotelu? Luksusowe pokoje o najwyższym standardzie, wyposażone w specjalne, większe woliery oraz zabezpieczone balkony. Na których kociak może zażyć świeżego powietrza w każdej chwili. Luksusowe pokoje hotelowe wyposażone będą również w świetne kocie drapaki oraz zabawki, a także wysokiej jakości miski do picia i jedzenia. W takich pokojach znajdować się mogą nawet telewizory, na których przez dzień wyświetlane są specjalne, ulubione kocie filmy i programy!

Hotel dla kota Kraków zapewnia zazwyczaj kuwety, wysokiej jakości żwirki, a także karmy wszelkiego rodzaju oraz miski. Jeżeli uważasz, że Twój kot powinien jeść ze swojej, domowej miski - warto przywieźć ją do hotelu wraz z pupilem.

koci hotel KrakówKraków hotel dla kotówhotel dla kotów Krakówkocie drapakihotel dla kota Kraków